Prihlásenie

Správy a vyhlásenia z oblasti IT, telekomunikácií a Internetu

Na český a slovenský trh přicházejí chytré hodinky TicWatch, čtvrté nejprodávanější na světě

Společnost elem6, s. r. o., výrobce a distributor chytrých lifestylových produktů představuje na českém a slovenském trhu novou značku chytrých hodinek TicWatch, která se řadí na 4. místo světového žebříčku prodejů.

 

Hodinky vynikají perfektním dílenským zpracováním, designem oceňovaným respektovanými světovými společnostmi jako Red Dot či iF Design Award a v neposlední řadě vynikají poměrem cena/výkon. Výrobce TicWatch úzce spolupracuje např. s VW či Google, a společně tak posouvají hranice aplikované umělé inteligence (AI). Výsledky se tak odráží i v unikátních předinstalovaných aplikacích výrobce (např. TicMotion na Wear OS by Google), které lze ovládat hlasovým asistentem Google Assistant.

 

Dřevěné bezdrátové reproduktory v elegantním provedení a hutným zvukem

Globální značka elektroniky LAMAX rozšiřuje své portfolio o další dva bezdrátové reproduktory, které kromě elegantního dřevěného vzhledu charakterizuje i plný zvuk.


LAMAX Electronics (LAMAX), úspěšný výrobce audiovizuální elektroniky, přichází na trh hned se dvěma bezdrátovými reproduktory LAMAX Flow1 a LAMAX Soul1. Kromě velmi vydařeného vzhledu, kde dominují prvky ze dřeva, tyto stylové reproduktory dokážou s výkonem 30 W (Flow1) a 35 W (Soul1) ozvučit jakoukoli party hutným zvukem.

 

LAMAX Flow1 – Stylovka s parádním zvukem

Ako najvhodnejšie sa dajú umiestniť slnečné kolektory

Najlepším miestom na umiestnenie slnečných kolektorov je strecha a platí zásada, že potrubná trasa by mala byť čo najkratšia a najmenej členitá. Nie vždy sa však tieto odporúčania dajú dodržať. Hlavne vtedy, ak máte dom s členitou strechou, nevhodne orientovaný voči svetovým stranám, alebo z iného dôvodu nie je umiestnenie kolektorov jednoduché a jednoznačné.

 

Cisco radí: 5 tipov ako vybrať správny firemný firewall

Kybernetickú bezpečnosť dnes čoraz viac firiem berie ako prioritu najvyššieho manažmentu. Napriek tomu mnoho organizácií stále nevie, ako správne budovať bezpečnostnú architektúru. Kľúčom k maximálne efektívnemu bezpečnostnému riešeniu je postaviť ho tak, aby všetky prvky tvorili jeden celok. Kde ale začať? Tým najzákladnejším bezpečnostným prvkom je firemný firewall. Spoločnosť Cisco pripravila 5 tipov, ako si vybrať dobre.

 

Xiaomi Czech spustilo bleskovou prodejní akci

Xiaomi Czech spustilo bleskovou prodejní akci, při které mohou zákazníci získat slevu 1000 Kč na  Mi A3 128 GB, 300 Kč na Redmi 7A 16 GB a 200 Kč na Redmi 7A 32 GB.

 

Uvedené slevy jsou platné od teď do 30.9.2019 nebo do vyprodání zásob, a to na eshopu https://www.xiaomi-czech.cz/eshop/ nebo u všech prodejců uvedených zde: https://www.xiaomi-czech.cz/sales/islandy/islandy.php?p=xiaomi,alza,datart,o2,vodafon,electroworld,czc,okay,planeo,mobilpohotovost,smarty,mall,huramobil

SHARP DEMONSTRUJE WINDOWS COLLABORATION DISPLAY NA CELOEVROPSKÉM EVENTU

Propojením kanceláří Microsoft v Belgii, Francii, Itálii, Polsku, České republice a Spojeném království do jednoho společného eventu pomocí MS Teams prezentoval Sharp první videokonferenční a kolaborační platformu svého druhu – Windows Collaboration Display. Tato další generace 4K Ultra HD interaktivních displejů je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce. Spojuje v sobě oceňovanou dotykovou technologii Sharp a senzory, jež umožňují práci s platformou Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostor určených ke spolupráci.

 

Nová série G2: herní monitory s IPS panely, až 144 Hz obnovovací frekvencí a 1 ms MPRT

Praha, 17. září 2019 – Společnost AOC, specialista na herní monitory, představila zcela novou sérii monitorů – G2. Nová řada se skládá ze čtyř Full HD (1920x1080 bodů) modelů: 27” (68,6 cm) varianty 27G2U a 27G2U5, a menších 23,8” (60,4 cm) 24G2U a 24G2U5.

 

Cisco získalo Voicea. Platforma Webex tak vďaka umelej inteligencii zvládne zápis z obchodných stretnutí

Spoločnosť Cisco dokončila akvizíciu súkromnej spoločnosti Voicea. Jej riešenie pre hlasovú spoluprácu chce použiť v portfóliu komunikačnej platformy Cisco Webex. Voicea je tvorcom špičkového riešenia, ktoré v reálnom čase prepisuje schôdzky do písaného slova, ponúka hlasové vyhľadávanie a automaticky upozorňuje používateľov na dôležité body z rokovania. To všetko s ohľadom na ochranu súkromia dát.

 

IFA: TP-Link představuje portfolio produktů s podporou Wi-Fi 6

Nový WLAN standard pro vyšší rychlost, delší dosah a větší kapacitu

 

  • Deco X60 – Wi-Fi 6 WLAN mesh systém
  • Archer AX50 –Wi-Fi 6 WLAN router
  • TX3000E – Wi-Fi 6 síťová karta pro PC
  • RE505X –Wi-Fi 6 repeater

 

IFA: TP-Link rozšiřuje populární řadu mesh sítí Deco

Mesh sítě v kombinaci s Wi-Fi 6 a nové verze s technologií powerline

 

  • Deco X60 a Deco X20 kombinují mesh technologii s novým WLAN standardem Wi-Fi 6
  • Mesh s integrovanou technologií powerline u Deco P9
  • Deco M3 pro cenově zajímavou migraci na inteligentní mesh sítě

 

TP-Link představuje návštěvníkům na veletrhu IFA čtyři nové mesh systémy ze své široké řady Deco. Především se jedná o Deco X60, které kromě inteligentní mesh technologie disponuje také novým standardem Wi-Fi 6. Stejně jako jeho menší bratr, Deco X20. Síťový specialista TP-Link představuje v hale 17 také novou verzi Deco P9, která je vybavena funkcí datového přenosu přes elektrické vedení, jakož i Deco E3 v roli cenově dostupného mesh systému.