Prihlásenie

Amazon na Slovensku predstavuje vzdelávací program Career Choice

Amazon na Slovensku predstavuje vzdelávací program Career Choice

Amazon oznámil spustenie svojho programu Career Choice na Slovensku. Ide o inovatívny program, ktorého cieľom je rozšíriť možnosti zamestnancov v oblasti logistiky v rámci ich kariéry do budúcnosti – či už v Amazone, alebo v inom odvetví.

 

„Nie je ľahké nájsť flexibilitu a finančné zdroje na nadobúdanie nových zručností a ich rozvíjanie počas kariéry. Preto v rámci programu Career Choice predplatíme 95% školného, poplatkov a nákladov na učebnice pre získanie certifikátov a titulov v povolaniach, po ktorých je na trhu najvyšší dopyt - akými sú účtovníctvo, informatika, robotnícke a mechanické práce, alebo doprava,“ uviedol generálny riaditeľ Amazonu v Seredi, Matt Greene.


O program sa už teraz zaujímajú zamestnanci v seredskom centre. „Vďaka Career Choice programu si môžem zdokonaliť anglický jazyk a rovnako plánujem aj kurz účtovníctva. Pracoval som už v niekoľkých zahraničných firmách a v žiadnej sme nemali podobnú možnosť vzdelávania,“ povedal zamestnanec Ivan Cehlárik, ktorý pracuje v Amazon už viac než rok. Zamestnanci majú nárok zapojiť sa do programu Career Choice už po roku nepretržitej práce v Amazone.   

 

Spoločnosť Amazon vo svojej firemnej kancelárii v Bratislave a reverznom logistickom centre v Seredi doteraz vytvorila viac než 1 850 stálych pracovných miest. Naďalej prebieha prijímanie na množstvo odborných a vstupných pozícií. Záujemcovia o prácu v Amazone sa môžu priamo prihlásiť na internetovej stránke www.pracavamazone.sk

 

Nehlasované