Prihlásenie

Společnost InterSystems oceněna v hodnocení 2011 SD Times 100

Společnost InterSystems oceněna v hodnocení 2011 SD Times 100

Pokročilé technologie InterSystems pro převratné aplikace získaly uznání v kategorii Databáze a integrace


Česká republika, Praha 14. září 2011 Společnost InterSystems, celosvětový poskytovatel pokročilých databázových a integračních technologií a technologií pro podnikovou inteligenci (BI), oznámila, že ji časopis SD Times zařadil ve svém letošním hodnocení 2011 SD Times 100 mezi 100 nejlepších softwarových společností. InterSystems se tak v prestižním hodnocení SD Times 100 objevuje již třetím rokem.


Editoři časopisu SD Times, vydávaného mediální společností BZ Media, se každoročně několik měsíců věnují posuzování výsledků softwarových firem v minulém kalendářním roce: „Pečlivě jsme posuzovali nabídku a renomé jednotlivých firem. Soustředili jsme se také na to, kolik pozornosti je společnosti a jejím produktům věnováno, jak se o nich diskutuje. To je také známkou vedoucího postavení v oboru.“


Společnost InterSystems je v prestižním hodnocení SD Times 100 uvedena v kategorii Databáze a integrace (Database and Integration). Nejvýznamnějšími počiny InterSystems za rok 2010 je vydání nové verze vysoce výkonné a vysoce dostupné objektové databáze InterSystems CACHÉ a implementace platformy pro rychlou integraci a vývoj InterSystems Ensemble ve státních institucích ve Spojených státech i jinde a zprovoznění této platformy v rozsáhlých integrovaných sítích poskytovatelů zdravotní péče po celých Spojených státech.


O společnosti InterSystems


Společnost InterSystems patří mezi světové softwarové lídry. Sídlí v Cambridge v americkém státu Massachusetts a má pobočky ve 23 zemích. InterSystems dodává pokročilé technologie pro převratné aplikace. InterSystems Caché® je vysoce výkonná objektová databáze, která umožňuje vytvářet rychlejší a škálovatelnější aplikace. InterSystems Ensemble® je platforma pro hladkou integraci a vývoj propojitelných aplikací. InterSystems HealthShare™ je strategická platforma pro zdravotnickou informatiku a vytvoření systému elektronických zdravotních záznamů (EHR) na regionální či celostátní úrovni. InterSystems DeepSee™ je software, který do transakčních systémů přidává vestavný nástroj pro podnikovou inteligenci (Business Intelligence) fungující v reálném čase, což umožňuje činit lepší rozhodnutí spojená s řízením firmy. InterSystems TrakCare™ je pokročilý webový informační systém pro propojenou zdravotní péči, s nímž lze rychle využívat výhod elektronických záznamů o pacientech. Více informací najdete na InterSystems.com.

Nehlasované