Prihlásenie

Seminár o internetovej komunikácii

04.02.2009 - 09:00

Nezisková organizácia Voices vás v dňoch 4. a 5. februára 2009 pozýva na seminár, na ktorom sa môžete dozvedieť, ako efektívne využívať internet pri komunikovaní aktivít a poslania vašej organizácie. Seminár Voices open minded je určený najmä riadiacim manažérom a manažérom komunikácie neziskových organizácií a občianskych združení, ale aj iným záujemcom.  Podujatie sa v oboch termínoch uskutoční v budove Nadácie otvorenej spoločnosti - OSF na Baštovej ulici 5 v Bratislave v zasadačke na 2. poschodí.

Prijímanie prihlášok na oba termíny uzatvoríme 30. januára 2009. Do tohto dátumu je potrebné uhradiť na účet našej organizácie aj účastnícky poplatok vo výške 39 €. Ďakujeme.

Čo sa na seminári dozviete?

Podstatné informácie o obsahu webovej stránky - ako správne vytvoriť štruktúru a navigáciu hlavnej stránky, aké pravidlá dodržiavať pri dizajne stránky a aké zásady uplatňovať pri písaní textov. Výhody analýzy kľúčových slov, uplatnenie jej výsledkov a význam správnej štruktúry kódu. Prehľad niektorých nástrojov na sledovanie štatistík a vysvetlenie, ktoré dôležité štatistické údaje je možné zužitkovať pre ďalší rozvoj webovej stránky, ale aj to, prečo sú spätné odkazy významné pre zvyšovanie návštevnosti webových stránok.

V popoludňajšej časti programu sa oboznámite so štandardnými formátmi internetovej reklamy. Spoznáte, ako prebieha spolupráca klienta so zadávateľom a zadávateľa s médiami a tiež aké ďalšie nereklamné možnosti ponúka internet na šírenie myšlienok pomocou kontextovej reklamy a sociálnych sietí. Program nadväzuje na naše predchádzajúce vzdelávacie podujatia.

Obed si účastníci zabezpečujú individuálne.

Priemerné hodnotenie: 3 (1 vote)