Prihlásenie

Pracovné stretnutie distribútorov a záujemcov o produkty Jen Fe.

07.02.2009 - 00:00
07.02.2009 - 12:30

Ste distribútorom Jen Fe, alebo sa ním chcete stať?
O tom ako pomáhať pri chudnutí, získavaní energie, o tom ako prezentovať náplasti  a energetické nápoje značky Jen Fe, sa budete mať možnosť dozvedieť na prvom distribútorskom stretnutí roka 2009  dňa 7. februára 2009 o 9.00 hodv reštaurácii Pannonia v Bratislave.
 

Svoje osobné skúsenosti, praktické rady a zásady tejto zaujímavej práce prednesú:
Henrieta Peškovičová/ Slovensko - argumentácia a komunikácia; Mária Tarasovičová/Česká republika - registrácia a bonusy; Hynek Breuch/Nemecko - Prečo začať s Jen Fe.

Stretnutia sa môžu zúčastniť všetci, ktorí majú záujem pracovať v sieti Jen Fe, ktorí svoju účasť zaregistrujú na emaily: distribucia@jen-fe.sk.

Čo je distribučná sieť Jen Fe? Pracovný názov v sebe zahŕňa systém binárneho multilevelu, v ktorom nájde príležitosť každý, kto má zaújem pomôcť ľuďom s nadváhou a s nedostatkom energie.
Náplasti Jen Fe, ktoré sú založené na čisto prírodnej báze, majú za cieľ pomôcť schudnúť zdravým spôsobom bez diét, ale samozrejme nie pasívnym spôsobom. Náplasti Jen Fe nie sú zdrojom únavy a vyčerpania, obedzenia stravy a hladovky. Práve naopak! Distribučná sieť Jen Fe propaguje zdravší životný štýl, hydratáciu a aspoň minimálnu fyzickú aktivitu. Chudnutie pomocou náplastí nie je rýchle, ale postupné, náplasti dávajú ľudskému telu v energii to, čo mu chýba a hlavne nepoškodzujú žalúdok ako niektoré rýchlo pôsobiace produkty.

Z praktických príkladov uvádzame: upravený metabolizmus, lepší spánok, obmedzenie vypadávania vlasov, samozrejme - schudnutie, hladšiu pokožku, ústup astmatických prejavov (čistejšie dýchanie) a sviežosť a energiu po celý deň u ľudí s náročnou psychickou i fyzickou prácou.

Náplasti Jen Fe sa predávajú v baleniach po 30ks. Odporúčaná prvá dávka sú min 3 balenia (90ks). Objednať si ich môžete prostredníctvom webovej stránky www.jen-fe.sk.

 

 

Nehlasované