Prihlásenie

Správy, ktoré Vás dostanú do obrazu! Pozrite sa Pozri.sk!

Správy, ktoré Vás dostanú do obrazu! Pozrite sa Pozri.sk!

Pozri.sk svojim návštevníkom už roky poskytuje v prehľadnej a rýchlej forme množstvo zaujímavých informácií aj služieb. Okrem katalógu www stránok ponúka stránka aj viacero tematických služieb, ako napríklad sekciu správy, počasie, inzeráty, recepty, magazín, horoskopy, autobazár.

 

Nosnou aj veľmi vyhľadávanou sekciou sa však stáva najmä užívateľmi obľúbená sekcia http://spravy.pozri.sk s prehľadom stoviek článkov, z rôznych oblastí každodenného života na území Slovenska i v zahraničí. Denne tak na stránku pribúda množstvo najaktuálnejších správ z oblasti politiky, jednotlivých regiónov Slovenska, zo zahraničia, športu, zdravia, kultúry, šoubiznisu, financií a ďalších oblastí. Veľmi zaujímavou sekciou je katagória zaujimavosti, kde nájdete veľmi čítané članky z rôzných tém. Od rád, kuriozít, vedeckých objavov, odporúčaní a ďalších zaujimavých tém. Na tento druh článkov nadväzuje aj nová sekcia Magazín.Správy sú aktualizované 24 hodín denne v pravidelných intervaloch vrátene víkendov. Jednotlivé správy sú doplnené obrázkami, alebo videami. Prehľad a jednoduchosť v orientovaní na stránke podporuje aj upozornenie a vyčlenenie najčítanejších správ za aktuálny deň, najzaujímavejších správ z predchádzajúceho, ale aj najčítanejších správ za posledný týždeň. Všetko prehľadne aby ste nič nezmeškali.

 

Stránka Správy je dnes už štandartne prispôsobená rôzným veľkostiam rozlišenia. Môžete ju sledovať na notebooku, alebo aj mobilnom zariadení.Pozrite si aj ďaľšie podstránky Pozri.sk Autobazár, Horoskopy, Počasie, Magazín, Recepty.

 

 Priemerné hodnotenie: 5 (6 votes)