Prihlásenie

Môžu mať ľudia dobré ráno aj po ceste do práce?

Môžu mať ľudia dobré ráno aj po ceste do práce?

Skeptici o tom môžu pochybovať, ale skutočne je to možné. Mohli ste sa o tom aj sami presvedčiť na konci augusta na pražskej Hlavnej stanici, kde sa na jeden deň objavil žltý automat značky BeBe Dobré ráno. Zástupcovia značky ho tam nainštalovali, aby si overili, či dokáže ranná rozcvička zlepšiť ľuďom náladu a dodať im elán aj ráno po ceste do práce, či školy. Ako to celé dopadlo?

 

V piatok, 31.8. od piatej hodiny ráno na Hlavnej stanici v Prahe vyzývalo okoloidúcich ku stlačeniu veľké červené tlačidlo záhadného automatu. A pretože sme národ ľudí zvedavých, tých, ktorí sa nezľakli a odvážili sa vyskúšať, čo sa stane, bolo skutočne veľa. Po stlačení tlačidla sa na obrazovke automatu objavila výzva ku krátkej rannej rozcvičke, ktorú pripravila známa cvičiteľka Radka Vandasová. Na obrazovke automatu sama cviky virtuálne predcvičovala.

Za svoje ranné výkony boli všetci cvičiaci odvážlivci samozrejme odmenení. Automat im daroval samozrejme vyvážené raňajky. Náročnosť cvikov postupom času rástla a automat okoloidúcich motivoval aj ku cvičeniu v skupinách, preto rástla aj hodnota odmien. Okrem raňajok vypadla z automatu za odmenu za náročnejšie výkony napríklad atraktívna fľaša na vodu s kremíkovým filtrom, raňajková keramika, alebo kytica krásnych kvetov – a to všetko len preto, aby BeBe Dobré ráno spotrebiteľom zlepšilo ich ráno.

BeBe Dobré ráno jednoducho rozcvičilo 31. augusta celú pražskú Hlavnú stanicu, spríjemnilo deň stovkám ľudí a overilo si, že ranná rozcvička a raňajky sú zárukou dobrej nálady. To, ako to všetko prebiehalo si môžete pozrieť aj vy, lebo BeBe Dobré ráno natáčalo celý priebeh akcie a od septembra je video dostupné aj na serveri You Tube: http://www.youtube.com/watch?v=YtDuGa38rJY&feature=youtu.be

 

 

Poznámka: Značka BeBe Dobré ráno sa v tomto roku rozhodla pomôcť spotrebiteľkám zlepšiť ich rána. Pripravila pre ne 30denný program pod názvom BeBe výzva, vďaka ktorému si môžu ženy a dievčatá počas

 

 

krátkej kardio rozcvičky naštartovať metabolizmus a pripraviť tak svoje telo na raňajky. Ako všetci vieme, ranná rozcvička a vyvážené raňajky sú pre nás nevyhnutným základom pre získanie elánu a dobrej nálady aspoň na dopoludnie. Programu BeBe výzva sa k dnešnému dňu zúčastnilo už viac ako 12 118 spotrebiteliek. Vďaka tomuto skvelému výsledku sa značka rozhodla, že sa do ranného cvičenia pokúsi motivovať ešte viac ľudí a preto pre nich pripravila rozcvičkový automat. (Akciu „Rozcvičkový automat na Hlavnej stanici pripravila a zrealizovala agentúra Garp CZ).

 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)