Prihlásenie

Otvorenie detského kútika v Nákupnom centre Liptov

01.09.2009 - 13:00

Nákupné centrum Liptov (OD Tesco, Liptovský Mikuláš) a nový detský kútik "VESELÁ ZÁHRADKA" vás pozývajú na deň plný atrakcií a zábavy!

Deti sa môžu tešiť na zaujímavé súťažné a zábavné disciplíny: veľká nafukovacia šmýkačka, akumulátorové autíčka, žonglovanie, hip-hop tanečná škola, face painting, výtvarná dielňa, detský kútik, množstvo cien a sladká odmena pre každého.

 

 

 

V Nákupnom centre Liptov sa bude súťažiť aj v hode vankúšom

Nákupné centrum Liptov venuje posledný deň prázdnin deťom.

Liptovský Mikuláš, 21.8.2009:
Dva mesiace letných prázdnin sa blížia ku svojmu koncu. Druhého septembra deti nastúpia do školy, no dobrí rodičia svojim deťom nedajú myslieť na školu do poslednej chvíle a doprajú im prázdniny takpovediac „do poslednej kvapky“.

Nákupné centrum Liptov, situované pri diaľničnom privádzači do Liptovského Mikuláša, vedľa OD TESCO prešlo len nedávno zmenou loga aj vlastníka a už 1. septembra organizuje niečo špeciálne pre deti a ich rodičov. Otvára totiž jedinečný detský kútik, ktorý rozšíri už existujúcu ponuku centra. Ponesie meno Veselá záhradka a bude situovaný na prvom poschodí. Lezecká stena, trampolíny a iné atrakcie budú súčasťou kútika „Našim zámerom bolo ponúknuť miesto, kam môžu deti prísť a aj pri nepriazni počasia sa do sýtosti vyhrať. Spoločnosť im budú robiť zamestnankyne kútika, takže rodičia si môžu spokojne nakúpiť a vybaviť všetko potrebné“, hovorí Vratko Šoka, manažér Nákupného centra Liptov. To pri príležitosti otvorenia Veselej záhradky daruje celé posledné prázdninové popoludnie od jednej do šiestej deťom. Martina Kaliská z agentúry EventPro, ktorá podujatie organizuje: „Ústrednou postavou bude klaun, ktorý bude ľudí zapájať do súťaží. Deti budú môcť pod taktovkou klaunov súťažiť napríklad v netradičnom hode vankúšom do diaľky, naučiť sa niečo z choreografií videoklipov v škole hip hopu, alebo si nechať urobiť maľovanie na tvár“, menuje niektoré z atrakcií. Za tieto súťaže a aktivity môžu deti získať výmenné poukazy na pukance alebo cukrovú vatu. Lákadlom pre deti aj dospelých bude súťaž v maľovaní najlepšieho zážitku z leta. Vylosovaní výhercovia získajú ceny z obchodov, ktoré sa v Nákupnom centre Liptov nachádzajú. Samozrejmosťou bude DJ a v prípade pekného počasia až 7 metrová šmýkačka pre deti pred vstupom do centra. „Keďže chceme aby si deti tento deň naozaj užili, vstup do detského kútika bude celé popoludnie zdarma“, dodáva V.Šoka. V novej spoločnosť ktorá prevádzkuje centrum pracuje tím manažmentu na zmenách v priestoroch. „Jednáme s veľmi zaujímavými potenciálnymi nájomcami, z centra vytvoríme atraktívne miesto nákupov a zábavy“, upresňuje V.Šoka. Manažment originálne využil aj doteraz neprenajaté priestory. V jednom z nich budú v tento deň napríklad akumulátorové autíčka pre deti. Nákupné centrum Liptov sa posledným dňom prázdnin stane prvým dňom skvelej zábavy pre tých najmenších v Liptovskom Mikuláši a rodičia ktorým na svojich deťoch záleží nebudú v centre prvého septembra chýbať.
 

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)