Prihlásenie

New Horizons newsletter

New Horizons newsletter
New Horizons Slovensko – najlepšie riešenia na trhu

S viac ako 320 centrami v 60 krajinách sme najväčšou nezávislou spoločnosťou na svete ponúkajúcou počítačové vzdelávanie. Sme najväčší svetový partner Microsoftu pre vzdelávanie. Spoločnosť TrainingIndustry.com ocenila druhý rok po sebe New Horizons Computer Learning Centers a zaradila ju medzi 20 najlepších počítačových škôl na svete. Svojim zákazníkom pomáhame maximalizovať investície do technológií. Vytvorili sme široké portfólio vzdelávacích riešení, prostredníctvom ktorých sme vyškolili viac ako 25 miliónov profesionálov.

New Horizons Slovensko svojim zákazníkom ponúka tieto výhody:

  • flexibilitu
  • individuálny prístup
  • garanciu výsledku
  Najlepšia ponuka: kurz + certifikát = Windows 7 Ultimate Edition ZADARMO

S ohľadom na nároky na pracovnom trhu nebolo zvyšovanie Vášho profesijného rastu nikdy tak dôležité. Technologická odbornosť v kombinácii s osvedčenou pracovnou kvalifikáciou vám môže pomôcť odlíšiť Váš životopis, postúpiť v organizačnej štruktúre a otvoriť nové profesijné príležitosti.

Iba Microsoft® ponúka najmodernejšiu technológiu v spojení so zručnosťami a školenia, ktoré vám pomôžu priblížiť sa k žiadanej profesijnej pozícii. S New Horizons Slovensko máte k dispozícii sprievodcu Vašou kariérou, podrobný študijný plán a špeciálnu ponuku certifikácií, tréningov vedených inštruktorom, e-learning, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť stanovené ciele.

Najlepšia súťaž o Windows 7 Ultimate Edition s Facebook a LinkedIn

Pridajte sa k našim priateľom v sieti Facebook alebo LinkedIn, odpovedzte na súťažné otázky a vyhrajte kurz Windows 7 vyučovaný metódou Mentored Learning v hodnote 649 €, ku ktorému dostanete ako darček plnú verziu Windows 7 Ultimate! Neváhajte a zapojte sa do súťaže s New Horizons Slovensko.

Najlepšie množstevné zľavy

New Horizons Slovensko ponúka svojim zákazníkom možnosť získať výrazné množstevné zľavy vo forme voucherov. Vouchery od New Horizons Slovensko ponúkajú organizáciám a jednotlivcom príležitosť pre výrazné znižovanie nákladov a zároveň vysokú flexibilitu pri plánovaní ďalšieho vzdelávania. Vouchery spoločnosti New Horizons Slovensko sú predplatené poukážky, ktoré sú využiteľné na aplikačné, grafické, technické a iné školenia.

Nákupom voucherov môžete ušetriť stovky alebo až tisíce eur každý rok. S rastúcim množstvom zakúpených voucherov sa výrazne znižuje cena školení. Vouchery sú vhodné pre veľké organizácie, menšie podniky ale aj pre jednotlivcov. Využite túto jedinečnú možnosť ešte do konca kalendárneho roka.

Pre viac informácií navštívte www.newhorizons.sk

Nehlasované