Prihlásenie

Coface spúšťa nový on-line produkt Business Finder

Interaktívny nástroj umožňuje firmám nájsť si nových obchodných partnerov v strednej a východnej Európe.


Spoločnosť Coface pokračuje v inovačnej stratégii a rozširuje svoju online ponuku o nový interaktívny on-line nástroj Business Finder. Ten pomáha klientom zacieliť na nových obchodných partnerov v strednej a východnej Európe a vybrať si z najväčšej databázy v strednej a východnej Európe spomedzi 30 miliónov firiem.


Vďaka softvéru Coface Business Finder môžu klienti nájsť a osloviť nových obchodných partnerov, aktualizovať a obohatiť svoju kontaktnú databázu, ako aj analyzovať trhy a konkurentov. Interaktívny servisný nástroj Business Finder využíva najväčšiu databázu v strednej a východnej Európe, v ktorej Coface už vykonala kontrolu úverových rizík, aby zabezpečila čo najlepšiu kvalitu.

„Pre zákazníkov je dôležité, aby sa pri rozširovaní svojho podnikania mohli spoľahnúť na kvalitnú databázu, z ktorej si môžu vybrať aktuálne informácie o potenciálnych zákazníkoch. Sme hrdí na to, že sme spustili tento inovatívny on-line produkt, ktorý umožní našim zákazníkom jednoducho a efektívne vyhľadávať v rozsiahlej databáze InfoICON* svojich budúcich obchodných partnerov,“ podotkla Dorota Angotti, riaditeľka služieb pre rozvoj podnikania Coface. Cieľové skupiny je možné vybrať definovaním geografickej polohy, odvetvia, detailov spoločnosti, kľúčových finančných údajov, kontaktov či krajín podľa dovozu a vývozu.

Klienti Business Finder môžu využívať nasledujúce hlavné výhody:

• Pokrytie: ide o najväčšiu databázu v strednej a východnej Európe s 30 miliónmi spoločností

• Kvalita: spoločnosti vybrané v Business Finder overila spoločnosť Coface na úverové riziká
• Použiteľnosť: interaktívny nástroj s neobmedzenou možnosťou nastaviť a meniť filter podľa obchodnej príležitosti

• Prispôsobenie: výber sa môže meniť neobmedzene

• Transparentnosť: počet firiem a stanovenie cien podľa nastavených filtrov sa zobrazuje už počas vyhľadávania

• Okamžité výsledky: výstupný súbor sa vygeneruje hneď po objednávke

 

 

________

* Zákazníci majú prístup k Business Finder na InfoICON, online platforme Coface pre obchodné informácie, na tom istom online trhovisku, kde si objednávajú správy o kreditoch a monitorovacie služby (http://icon.cofacecentraleurope.com)

 

Nehlasované