Prihlásenie

Ivana Christová schudla 13,5 kíl, novú postavu dnes predvedie na charitatívnej akcii

Bratislava, 20. septembra 2012

Ivane Christovej sa podarilo za 13 týždňov schudnúť 13,5 kilogramov. Svoju novú štíhlu postavu po prvýkrát ukáže v spoločnosti na dnešnom benefičnom koncerte Ružová noc. Tú organizuje pod záštitou svojho občianskeho združenia Orin Panacea. S chudnutím Ivane Christovej pomohol prírodný prípravok Obezin, ktorý znižuje nadmerný príjem stravy a obmedzuje chuť do jedla.


Cieľ zhodiť kilogramy a získať štíhlejšiu postavu si Ivana Christová stanovila kvôli dnešnej charitatívnej akcii s názvom Ružová noc. IX. ročník benefičného koncertu sa uskutoční v bratislavskej Redute a okrem Christovej sa na ňom objaví mnoho významných slovenských a českých osobností. Výťažok z akcie poputuje do onkologických centier v Bratislave a Košiciach na podporu dlhodobých projektov občianskeho združenia Orin Panacea.

Na začiatku leta som si stanovila jasný cieľ, ktorým bolo schudnúť do Ružovej noci minimálne 10 kilogramov. K dnešnému dňu som zhodila už 13,5kíl," vysvetľuje bývalá modelka a podnikateľka Ivana Christová. Zhadzovanie prebytočných kíl mi ide prekvapivo ľahko a mám z neho dobrý pocit. Vďaka prípravku Obezin jem malé porcie päťkrát denne a vôbec nehladujem ani nemám chute. Chudnutie mi dodalo novú energiu do života a z novej postavy sa úprimne radujem," dodala Christová.


Proces chudnutia sa Ivane Christovej podarilo naštartovať pravidelným užívaním výživového doplnku Obezin. Tento prírodný prípravok totiž znižuje chuť do jedla a obmedzuje nadbytočný príjem stravy navodením pocitu sýtosti. So zhadzovaním prebytočných kíl jej okrem toho pomohol aj stravovací plán zostavený odborníčkou na zdravú výživu a pravidelné lymfatické masáže.

Spoluprácu s pani Christovou si veľmi vážime. Vieme, aká je pre ňu táto akcia dôležitá a že si štíhlu postavu priala získať práve do dnešného benefičného koncertu," uviedol Tomáš Šišolák zo spoločnosti Danare Pharma, ktorá uviedla prírodný prípravok na chudnutie Obezin na slovenský trh. Sme radi, že sa jej podarilo dosiahnuť svoj cieľ, a že jej k tomu výraznou mierou dopomohol práve prípravok Obezin," doplnil Šišolák.

Fotografie Ivany Christovejsi môžete stiahnuť tu.

O výživovom doplnku OBEZIN

OBEZIN™ je nový unikátny výživový doplnok určený na chudnutie. Skladá sa z patentovaného rastlinného komplexu prírodných viskóznych polysacharidov PSC™ a riasy Spirulina s obsahom fenylalanínu, ktorý pôsobí na chuťové centrum v mozgu a tým obmedzuje nadmerný príjem potravy. Prírodné zloženie prípravku udržuje hladinu cholesterolu na normálnej hladine, zároveň neobsahuje žiadne alergénne látky. Výrobok sa predáva v balení po 90 kapsulách, ktoré je určené na kúru dlhú 14 dní. Užíva sa zvyčajne trikrát denne aspoň polhodinu pred jedlom a zapíja sa tekutinou.

O spoločnosti Danare Pharma, s.r.o.

Danare Pharma s.r.o. – výhradný distribútor výrobkov spoločnosti Danare a.s., ktorýchhlavným zameraním je výroba, vývoj a predaj výživových doplnkov najvyššej kvality. Spoločnosť prevádzkuje internetový portál www.danare.sk, ktorý je zameraný na informácie a predaj výživových doplnkov. Výroba prebieha v súlade s normou ISO 9001:2001 plus ISO 14001:2005 a je certifikovaná HACCP – systémom stanovenia kritických kontrolných bodov, ktorý je nástrojom zabezpečenia a riadenia kvality a zdravotnej neškodnosti potravín počas všetkých činností, ktoré súvisia s výrobou, spracovaním, skladovaním, manipuláciou, prepravou a predajom finálnemu zákazníkovi.

Kontakt

Ing. Tomáš Šišolák

Obchodný manager

Danare Pharma s.r.o.

tel.: +421 903 242 974

e-mail: t.sisolak@danare.sk

Sasinková 2575/4, 909 01 Skalica

www.danare.sk

Nehlasované