Prihlásenie

LECTORA vynikajúci autorský nástroj na vytváranie profesionálnych kurzov

             Autorský a publikačný nástroj LECTORA je veľmi jednoduchý.

 Ponúka užívateľovi možnost vytvárať si obsah rýchlo a jednoducho. Je vybudovaná na základoch microsoft officu, takže každý kto ovláda PowerPoint sa rýchlo oboznámi s funkciami tohto interaktívneho softwaru. V USA a v Európe si viac ako tisíc klientov vybralo Lectoru pre tvorbu a publikovanie multimediálneho obsahu pre široké spektrum využitia pre e-learning (elektronické školenie), alebo pre internú a marketingovú komunikáciu. Medzi stálych zákazníkov patria spoločnosti ako sú napríklad : Deloitte, KPMG, Nike, Procter & Gamble, Texaco, Pepsi Co., Kraft, Nestlé, Chubb Group, Disney, Monsanto, Hallmark, Thomson, Time Warner, Pfizer, Schering-Plough, Johnson & Johnson, EDS, DaimlerChrysler, Honda, NASA a veľa ďalších.

Či ste pokročilým vývojárom e-learningových aplikácií alebo v tomto odbore práve začínáte, software Lectora Vám prináša jednoduché, ale zároveň profesionálne nástroje pre vytváranie profesionálnych kurzov, prezentácií či ohodnotení pre eLearning, ktoré zaujmú, pobavia a hlavne naučia.Lectora ma jeden plus program menom Lectora Integrator. Pomocou ktorého je možné už existujúce prezentácie a obsahy importovať do Lectory a len ho vynikajúco pomocou flashu, videa a audia vylepšiť.
Hlavné výhody tvorby e-learningových kurzov s Lectorou s podporou PowerPoint Integrátora sú:

 • Obsah kurzu vytvorený za veľmi krátku dobu
 • Jednoduchý import vzdelávacích materiálov z PowerPointu a ich zmena–> podpora rapid e-learning
 • Veľké množstvo predvytvorených šablôn a ovládacích prvkov

Lectora dokáže vašu prezentáciu v Power Pointu premeniť vo veľkolepý, profesionálny audio-vizuálny eLearning kurz. Zmení vašu prezentáciu v PowerPointu na taký obsah, ktorý sa dá previes ť do interaktívneho eLearningu s multimédiami, s uputavými cvičeniami, priezkumamy, testamy, navigáciami, simuláciami či odkazmi. Umožňuje kontrolu nad všetkými funkciami z PowerPointu. Takisto nad velikosťou obrazovky a nad prechodmi medzi snímkami. Do prevodu sú zahrnuté i zvukové súbory a poznámky prednášejúceho. Prezentácie v PowerPointu sa kompletne premenia a importácia do Lectory je hotová behom niekoľkých sekúnd. V skratke sú tu ďalšie výhody LectoryIntegrátora :

 • odstraňuje nudné prechody medzi snímkami
 • šetrí hodiny až dni produkčnej práce, netreba mať žiadne papiere či skyce
 • umožňuje premeniť PowerPoint podla štandardov SCORM a AICC
 • predstavuje jednoduchý sposob, ako integrovat prezentáciu v PowerPointu so systémamy školenia
 • vytvára jednoduchý proces pre zmenu obsahu do eLearnigového výstupu

Od roku 1999 Lectoru a iné e-learning autorské softwary spolu s LMS CourseMill vyrába a každým rokom vylepšuje medzinárodná firma Trivantis, so sídlom v USA v Cincinnati. Od roku 2007 s pobočkou vo Francúzku, v Paríži expanduje e-learning magnát na európskom a africkom trhu. Práve v dnešných časoch ekonomickej opatrnosti sa rokom 2009 tréningy a školenia dostávajú pomocou elektronických riešení do popredia. Tak u stredných firmách ako i u veľkých koncernoch sa Lectora presadzuje, pretože sa ušetria peniaze na cestovanie, na prenájme kancelárii, hotelov a koniec koncov i na inštruktrov školenia. Tréningy sú naďalej aktuálne, aby zamestnanci ostávali na profesionálnej úrovni. Tieto môžu byť zrealizované aj online na internete.Obsah v Lectore sa dá ľubovolne zmeniť a človek (ten kto publikuje) nie je závislý od žiadneho IT tímu. Z tohoto dôvodu sa i v Nemecku a Holandsku väčšina zákazníkov rozhodlo pre nezávislé budovanie tréningových obsahov pomocou Lectory.

 

Vyskúšajte si tento atraktívny autorský software na dva týždne zadarmo (aktivovaním "Get Lectora free Trial Download"), alebo si prečítajte viacej o medzinárodnej firme Trivantis v Paríži kliknutím na nasledujúci link: http://www.trivantis-international.com

 Neváhajte a pokúste sa prispieť k lepšej vzdelávacej úrovní v našej krajine    Taktiež je možnosť osobnej stretávky a prezentácie v tomto quartále na e-learning konferenciách v:

 • Nemecku, Karlsruhe LEARNTEC 3-5. februára 2009  Stand 5.1 B
 • Nemecku, Hannover CEBIT 3-8 marca 2009 Stand B28
 • ČR, Praha E-Learning conference 12 marca 2009

 

Podrobnejšie informácie k Lectore či k vybudovaniu obsahov e-learningu Vám poskytne Katarína Parkanská, M.A., Partner Manager for South EMEA, Trivantis v Paríži. Kontakt: Katarina.parkanska@trivantis.com  

 

Priemerné hodnotenie: 4.3 (4 votes)
LECTORA vynikajúci autorský nástroj na vytváranie profesionálnych kurzov