Prihlásenie

Viac ako 100 termínov odborných školení na PC za menej peňazí

Viac ako 100 termínov odborných školení na PC za menej peňazí

 

Ako sa môže používateľ zdokonaliť v práci v účtovnom alebo stavebnom softvéri? Okrem toho, že bude v programe skúšať funkcie metódou pokus - omyl alebo sa vrhne na dlhé a nie vždy príjemné študovanie príručky má používateľ ešte ďalšie možnosti. Jednou z najefektívnejších je školenie v programe priamo na počítači. Teraz takéto školenie môžu používatelia ekonomických a stavebných programov získať s výhodnou 20% zľavou.

 

Školenia na počítači sú pre používateľov veľmi výhodné, najmä pre svoju praktickú stránku. Školenie na počítači prebieha v malej skupinke osôb a používateľ si preberanú látku ihneď sám skúša, čo je pre neho prínosné. Vďaka tomu môže za niekoľkohodinové školenie urobiť veľké pokroky v práci s programom a efektívnom využití všetkých funkcií.

 

Spoločnosť KROS pripravila pre používateľov ekonomických a stavebných programov akciu, v ktorej môžu získať takéto praktické školenia na počítači so zľavou 20%. Používatelia si môžu vybrať z 25 tém, ktoré sa týkajú nielen ovládania programov, ale pokrývajú rôzne oblasti jednoduchého účtovníctva, podvojného účtovníctva, miezd, personalistiky, alebo prípravy stavebných rozpočtov a kalkulácií.

 

Ako uviedol vedúci divízie pre starostlivosť o zákazníkov Miloš Kašuba: „ Tí, čo sa zúčastňujú odborných školení na PC ovládajú program oveľa lepšie. Používateľ v konečnom dôsledku ušetrí svoj čas a uľahčí si vlastnú prácu. Naše štatistiky ukazujú, že účastníci školení na počítačoch tiež oveľa menej využívajú telefonické poradenstvo.“

 

Zľavu 20% na vyše 100 termínov školení je možné využiť do 31.10.2011. Päťhodinové školenie jednoduchého účtovníctva v programe ALFA na počítači tak môže záujemca získať iba za 40,80 € s DPH.

 

Školenia prebiehajú na všetkých pobočkách v 7 mestách na Slovensku.

Viac informácii o akcii nájdu záujemcovia na stránke www.kros.sk/pcakcia

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)