Prihlásenie

TOMÁŠ SOBOLIČ SA STAL NOVÝM COUNTRY MANAGEROM LMC S.R.O. – TOPJOBS.SK

TOMÁŠ SOBOLIČ SA STAL NOVÝM COUNTRY MANAGEROM LMC S.R.O. – TOPJOBS.SK

V Bratislave, 21. január 2009. Spoločnosť LMC s.r.o., popredná spoločnosť na trhu európskeho e-recruitmentu informovala, že od januára 2009 bol do funkcie Country Managera pre Slovensko menovaný Tomáš Sobolič. V tejto funkcii bude zodpovedný za riadenie slovenskej pobočky spoločnosti LMC, ktorá na Slovensku prevádzkuje portál www.topjobs.sk.

Tomáš Sobolič (37) pôsobí v spoločnosti LMC od marca 2008, kde na pozícii obchodného riaditeľa pre malé a stredné podniky dosiahol výrazné obchodné úspechy. Obchodným aktivitám sa venoval aj počas predchádzajúcich šestnástich rokov v spoločnostiach Unilever, Nestle-Scholler, Vitana Slovensko, kde v rámci obchodu pracoval na rôznych pozíciách, vrátane niekoľkých manažérskych postov.

„Mojim cieľom je pokračovať v príprave moderných a inovatívnych produktov a našou ponukou pružne reagovať na potreby zákazníkov. Verím, že na novej pozícii uplatním moje doterajšie obchodné skúsenosti," uviedol k  svojmu menovaniu Tomáš Sobolič.

Podrobnejšie informácie o spoločnosti LMC s.r.o., nájdete na stránke: www.lmc.eu.

LMC s. r. o. patrí k popredným európskym e-recruitmentovým spoločnostiam. Je najvýznamnejším operátorom na českom elektronickom trhu práce, kde pôsobí od roku 1996. Prevádzkuje najväčší pracovný portál www.prace.cz a spravuje službu www.jobs.cz určenú pre elitné pozície. Firemným klientom poskytuje vlastný špičkový softvér na správu náborového procesu - LMC G2. Zabezpečuje služby a náborové kampane v oblasti personálneho marketingu. LMC je poskytovateľom ONREA Multipostingu, ktorý umožňuje jednoduché a rýchle vystavenie pracovného inzerátu do 11 európskych krajín a vďaka spolupráci s pracovnými servermi ďalších krajín je dosah tejto služby globálny. Od začiatku roku 2007 poskytuje spoločnosť LMC plne lokalizovanú verziu systému LMC G2 pre slovenský trh a od septembra 2007 prevádzkuje na Slovensku pracovný portál www.topjobs.sk.

Kontakty pre média:

Alica Domanická
Marketing Director
LMC s.r.o.
Zochova 6-8
811 03 Bratislava
Tel. 02 5441 7633
E-mail: alica.domanicka@lmc.eu

Priemerné hodnotenie: 3 (3 votes)