Prihlásenie

freeSATponúkne exkluzívne prenosy z pretekov formuly 1 na kanáloch Sport1 aSport2 a v HD kvalite na Sport2 HD

Zákazníci satelitnej televíznej služby freeSATv Českej republike a na Slovensku sa môžu tešiť na živé prenosy z nadchádzajúcej sezóny formuly 1 na kanáloch Sport1 a Sport2 a v HD kvalite Sport2 HD vrátane priameho komentovania, reportáží z dejísk pretekov a odborných analýz zo štúdia v češtine a slovenčine. freeSAT môže ponúknuť tento exkluzívny program od marca vďaka partnerstvu so spoločnosťou AMC NetworksInternationalCentralEurope, ktorá prevádzkuje kanály Sport1 a Sport2.

 

Spoločnosť AMC NetworksInternationalCentralEurope získala trojročnú exkluzívnu zmluvu na vysielanie všetkých pretekov formuly 1 (F1) v Českej republike a na Slovensku na kanáloch Sport1 a Sport2 vrátane priamych prenosovzo všetkých kvalifikácií. Zmluva je platná na sezóny 2015, 2016 a 2017. Jej súčasťou sú i výhradné práva na britský dokumentárnyprogram Legendy formuly 1, ktorý predstavuje napríklad sira Jackieho Stewarta, Emersona Fittipaldiho,Miku Häkkinena, Eddieho Irvinači AyrtonaSennu.

 

Prenosmi F1 na kanáloch Sport1 a Sport2, ktorésvojim divákom ponúka freeSAT,budú sprevádzať profesionálni komentátori Tomáš Richtrv češtine a Štefan Eisele v slovenčine. Priamo v štúdiu budúpreteky komentovať a analyzovať automobiloví pretekári Jan Charouz aŠtefan Rosina, horúce novinky z väčšiny pretekov priblížia reportéri priamo z okruhov a všetko doplnia pohľady do zákulisia či zaujímavosti z motoristického sveta.

 

AMC NetworksInternationalCentralEurope, pobočka spoločnosti AMC NetworksInternational, je popredný medzinárodnýproducent a distribútor tematických televíznychkanálovso zameraním na trhy strednej a východnej Európy. Aktuálne má v portfóliu 12 kanálovštyroch žánrov (šport, deti, infozábava a film).

 

Preteky F1, ktorých počiatky sa datujú od 50. rokov 20. storočia, sa vyvinuli z kratochvíle vodičov-džentlmenovna veľkolepú profesionálnušportovú udalosť, ako ju poznáme dnes. Sú vrcholom automobilového športu – jazdia sa na okruhoch piatich kontinentova priťahujú stovky miliónov televíznych divákov na celom svete.Podieľajú sa na nich najlepší jazdci, technici aprojektanti. Jednotlivé tímy, z ktorých mnohé sú podporované veľkými nadnárodnými spoločnosťami, vynakladajúveľké prostriedky a využívajú najnovšie technológie, aby získali náskok pred konkurenciou, často meraný na tisíciny sekundy.

 

 

 

 

Nehlasované