Prihlásenie

Scuderia Toro Rosso ohlasuje nové strategické partnerstvo s myWorld

Scuderia Toro Rosso ohlasuje nové strategické partnerstvo s myWorld

Medzinárodné zoskupenie spoločností myWorld ohlasuje viacročný kontrakt s Toro Rosso, tímom Formule 1, ktorý začína v roku 2019.


Scuderia Toro Rosso s nadšením oznamuje spojenie síl so zoskupením obchodných spoločností myWorld. Vytváranie nových štandardov, posúvanie inovácií na vyšší level a vytváranie lepšej budúcnosti – to sú hlavné motívy, ktoré stoja za úspechom skupiny myWorld. Dohoda o oficiálnom partnerstve zaručí, že logo myWorld sa objaví na monoposte STR14, na športových kombinézach pilotov a odevoch členov tímu.

 

Franz Tost, šéf tímu Scuderia Toro Rosso, sa vyjadril: „Inovatívnosť je základom Formuly 1 a som veľmi potešený, že Toro Rosso bude pracovať so spoločenstvom myWorld. Je to organizácia s unikátnou víziou budúcnosti, ktorá združuje rôzne značky pod jednou strechou, aby ponúkla inovatívne vernostné partnerské programy pre asociácie a korporácie. Cez toto partnerstvo im poskytneme podporu, aby mohli zákazníkom prinášať nové benefity vyplývajúce z členstva v ich medzinárodnom nákupnom spoločenstve.“

 

Rafal Pieta, CEO myWorld International,

„Z pohľadu myWorld je táto kooperácia veľmi dôležitým krokom. Spolupráca so Scuderia Torro Rosso je optimálnou platformou, cez ktorú môžeme predstaviť naše spoločenstvo medzinárodnému publiku."

 

Bettina Rieger, CEO myWorld Media Group

Sme veľmi radi, že sa nám podarilo začať spoluprácu so Scuderia Torro Rosso. Kooperácia s týmto úspešným tímom Formuly 1 ukazuje, že naše spoločenstvo opäť dosiahlo dôležitý míľnik vo svojej existencii, a plní svoju stratégiu v rámci veľkých športových udalostí.

 

Markus Stampfer, CEO sportsWorld

„Som nadšený z novej spolupráce so Scuderia Torro Rosso, ktorá práve štartuje a je naplánovaná na dlhodobé obdobie. sportsWorld plne podporuje sponzorstvo myWorld a bude pracovať na spojení nových partnerov a zákazníkov s pretekárskymi stajňami. Táto spolupráca je pre nás vynikajúcou medzinárodnou vizitkou, na ktorú sme veľmi hrdí“

 

O Cashback World

Medzinárodné nákupné spoločenstvo Cashback World ponúka atraktívne nákupné výhody (Cashback a Shopping Points) zákazníkom, ktorí chcú ušetriť pri svojich nákupoch v celom svete použitím Cashback karty v kamennej predajni alebo online. Okrem toho Cashback World ponúka firmám jednoduchý a inovatívny vernostný program, cez ktorý sa môžu stať členom nákupného sveta. Cashback World je v súčasnosti aktívny v 47 krajinách sveta. 11 miliónov jeho súčasných členov si užíva nákupné výhody u 120 000 obchodných partnerov na celom svete. Viac informácií je dostupných na www.cashbackworld.com.

Priemerné hodnotenie: 5 (1 vote)