Prihlásenie

Úsporný profesionál – nový Philips 240P4QPYEB

Úsporný profesionál – nový Philips 240P4QPYEB

Praha, 1. 11. 2013 – Společnost MMD - Monitors & Displays Czech Republic představila nový 24palcový monitor Philips. Tento model nese označení 240P4QPYEB a nabízí řadu funkcí ideálních pro kancelářské využití. A navíc poměr stran 16:10.

 

 

Vynikající výkon s nízkou spotřebou

Nový monitor s rozlišením 1920 x 1200 pixelů je postavený na technologii IPS, což mu zaručuje skvělé pozorovací úhly 178°/178°, ostrý obraz a živé barvy. Monitor je dále vybaven řadou užitečných funkcí, které dokážou ještě více zlepšit zážitek ze sledování. Jedná se například o funkci SmartImage pro snadné nastavení různých režimů zobrazení, SmartControl pro snadné ladění nebo SmartContrast pro zvýšení kontrastu displeje. Monitor je taktéž vybaven PowerSensorem, technologií, která je schopná ušetřit až 80 % nákladů na elektrickou energii.

 

Maximální konektivita a pohodlí

Díky široké nabídce konektorů můžete k monitoru Philips 240P4QPYEB připojit celou řadu zařízení. Je totiž vybaven například DisplayPortem, DVI vstupem i klasickým VGA. Navíc má k dispozici USB Hub se 4 USB 2.0 porty. Pro maximální pohodlí při práci s monitorem oceníte především jeho ergonomickou základnu s možností výškového nastavení, natočení monitoru i funkcí Pivot.

 

 

Monitor Philips 240P4QPYEB bude na českém a slovenském trhu dostupný začátkem listopadu. Doporučená koncová cena bude 7190 Kč bez DPH.

 

 

###

 

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

 

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na trhy střední a východní Evropy. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com

Nehlasované